SEZAKO Přerov na facebooku!

Zaměstnanci SEZAKO PŘEROV s.r.o. získali certifikáty "Správná praxe ve strojírenské výrobě"

V období od října 2014 do června 2015 se šest našich zaměstnanců zúčastnilo projektu Okresní hospodářské komory v Přerově s názvem „Správná praxe ve strojírenské výrobě“. Projekt č. CZ.1.07/3.2.05/05.0011 byl realizován ve spolupráci s Evropskou unií a Evropským sociálním fondem ČR.  

 

Cílem projektu bylo podpořit nabídku dalšího vzdělávání vytvořením šesti nových vzdělávacích modulů zaměřených na strojírenskou výrobu a tyto moduly pilotně ověřit. Mimo to bylo dílčím cílem koncipovat moduly tak, aby účastníci získali další odborné znalosti a dovednosti a naučili se pracovat s moderními přístupy ve strojírenské výrobě. To spolu se šířením vzdělávacích modulů povede ke zvýšení konkurenceschopnosti strojírenství v regionu. Do projektu se zapojilo 64 zaměstnanců strojírenských firem. Z naší firmy bylo vybráno celkem šest zaměstnanců - tři technologové a tři obráběči.

 

Jiří Čider, Stanislav Kovařík a Martin Kratochvíl se zúčastnili vzdělávacího modulu „Technická příprava strojírenské výroby“. Modul „Obráběč ve strojírenské výrobě“ pak absolvovali Kamil Dýčka, Jan Hanák a Martin Páník.

 

Všichni jmenovaní absolvovali v uvedeném období celkem 9 školících dnů. Jelikož se všem podařilo úspěšně absolvovat závěrečnou zkoušku znalostí, získali v červenci zasloužený certifikát.

 

Všem výše jmenovaným moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším vzdělávání!

 

www.hkprerov.cz

 

 


Kontaktujte nás

SEZAKO  PŘEROV s r.o.
Kojetínská 888/48
750 02 Přerov I - Město

Kontakty:
tel.: +420 581 839 011

Pracovní doba:
po – pá 6:00 – 14:30

SEZAKO PŘEROV s.r.o., Kojetínská - ekatalog.czStrojírenství, stroje - ekatalog.cz

Vyberte si z nabídky služeb

Mohlo by Vás zajímat

 

Všechna práva vyhrazena (c) 2012 SEZAKO PŘEROV s.r.o., design wedipa.com

Odkazy